Verberg
Sluit

Online boeken CPS

Gebruikersnaam:
Wachtwoord:
Nog geen account? Registreer hier.
Verberg
Sluit

Contact

Golf Club Prise d´Eau
Gilzerbaan 400
5032 VC TILBURG

T : 013-462 82 19
F : 013-462 82 01
t.a.v. de secretaresse

secretariaat@golfclub-
prisedeau.nl
Developed by U-Lab
Verberg
Sluit

Pinkstermaandbeker... een stralende dag!

01-06-2012

Maandag 28 mei j.l. werd de Pinkstermaandbeker gespeeld. Het was een prachtige tweede Pinksterdag met veel zon.

Zowel maandbeker I, II en III zaten vol en uiteindelijk hadden we 111 deelnemers. Er werd gespeeld op de Sijsten en de Leij. Voor sommigen was het wel even wennen aan de snelle greens op de Leij. Ook de rough heeft weer zijn intrede gedaan met als gevolg dat de ballen moeilijk of helemaal niet meer terug te vinden waren en dat kostte veel tijd waardoor het een lange dag werd.

De uitslag is als volgt:
Maandbeker I
1. Jacques Sleven
2. Nienke Scholten
3. Frank Scholten

Maandbeker II
1. Ton Bakkers
2. Barry Stavert
3. Arvin Hindori

Maandbeker III
1. Jan Coppens
2. Huub Busio
3. Maruskja Vos
4. Jan van den Berg
5. Corine Hofland

 Het was een geslaagde wedstrijd, maar het kan altijd beter..........

Daarom willen wij graag het volgende onder uw aandacht brengen:
Jammer genoeg liet de doorstroming in de baan hier en daar te wensen over.
De rough speelde hierin ook een rol. Het zoeken naar de bal vroeg teveel tijd met als gevolg dat de looptijd te lang was. Nogmaals willen wij u vragen als het zoeken te lang gaat duren de achteropkomende flight door te zwaaien, dit gebeurt vaak nog te weinig.

Graag zouden wij zien dat iedereen meewerkt om de looptijd binnen de perken te houden. 
De wedstrijdleiding.

Verberg
Sluit

Prise d´Eau headlines

15-04-2014 | Volg onze playing professionals

Volg onze playing professionals


14-04-2014 | 29 mei - Deelname cross IS VOL

29 mei - Deelname cross IS VOL


Beste leden,
 
Helaas is het onmogelijk met meer dan 300 spelers op verantwoorde wijze een cross country te gaan spelen op onze prachtige golfbaan. De commissie die het feest rondom het 20 jarig bestaan van onze club gaat organiseren  moet dan ook stoppen met de inschrijvingen.
 
Iedereen die tot nu toe (13 april 2014!) per mail of via een formulier heeft ingeschreven wordt ingedeeld. 
 
Via uw persoonlijke mailbox ontvangt u direct na de Paasdagen verdere relevante informatie.
 
Voor de deelnemers die 9 holes lopen, start rond 14.30 uur op en rondom het terras van ons clubhuis een leuke, ludieke, maar bovenal sportieve spellen ronde, b.v. chippen, putten, jeu de boules en verder nog enkele leuke behendigheidsspelen.
 
Voor deze spellenronde kunnen we nog zo’n 20 clubleden plaatsen, dus vindt u het leuk met andere clubgenoten op een aangename en leuke manier bezig te zijn laat het weten via ons mailadres: jubileum@golfclubprisedeau.nl, u kunt dan ook kosteloos aansluiten bij het buffet ’s avonds vanaf ongeveer 18.00 uur.
 
Voor ieder clublid geldt uiteraard:
 
U BENT UITERAARD VAN HARTE WELKOM OP DE FEESTVANOD DIE OM 20.00 UUR START.
 
Met sportieve groeten,
Lustrumcommissie.

14-04-2014 | David van den Dungen on tour...

David van den Dungen on tour...

Ons lid David van den Dungen heeft dit jaar de stap naar het professionele golf genomen.

Hij heeft inmiddels een website die wij niet willen onthouden.
De inhoud van de website is groeiende, regelmatig kijken levert dus steeds nieuwe informatie!

David van den Dungen

14-04-2014 | ​De NGF trakteert: gratis naar het Deloitte Ladies Open

​De NGF trakteert: gratis naar het Deloitte Ladies OpenVan vrijdag 23 tot en met zondag 25 mei komen de beste speelsters van de Ladies European Tour en vier Nederlandse topamateurs, te weten Anne van Dam, Ileen Domela Nieuwenhuis, Charlotte Puts en Dewi Weber, uit in het Deloitte Ladies Open. Net als in 2013 is The International bij Amsterdam gastheer. 
Feestelijke actie
Ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van de federatie is er een feestelijke actie. Golfers met een NGF-pas kunnen één dag naar keuze gratis het Deloitte Ladies Open bezoeken! 
Op www.deloitteladiesopen.nl  kunt u uw gratis kaartje bestellen, één per persoon, met de persoonlijke barcode op uw NGF-kaartje. Voor de andere dagen (en voor niet-golfers) geldt het reguliere tarief van tien euro. Ook tijdens het KLM Open 2014 zal de NGF trakteren. 

14-04-2014 | De competitie is begonnen en de eerste verslagen gepubliceerd!

De competitie is begonnen en de eerste verslagen gepubliceerd!

De NGF competitie is nu ook voor de overige spelers begonnen.
Natuurlijk wordt u wekelijks op de hoogte gehouden van het reilen en zeilen van onze teams.

Geniet van hun verslagen!

11-04-2014 | ALV - maandag 28 april a.s.

ALV - maandag 28 april a.s.

*  Algemene Ledenvergadering (ALV) op maandag 28 april 2014 om 20.30 uur in het  Clubhuis. Op de agenda staat o.a. een voorstel voor de wijziging van de Statuten van Golf Club Prise d’Eau.  
 
*  Voor het geval dat er op de ALV van 28 april niet het voor een statutenwijziging vereiste quorum van 50% aanwezigheid van de leden van Golf Club Prise d’Eau wordt behaald wordt er op maandag 19 mei 2014 om 20.30 uur een volgende ALV gehouden met als enig agendapunt “Wijziging van de Statuten van Golf Club Prise d’Eau”.

10-04-2014 | GOED VOORBEELD DOET HOPELIJK GOED VOLGEN

GOED VOORBEELD DOET HOPELIJK GOED VOLGEN

Ruim zelf uw gebruikte ballen op, na gebruik putting en chippinggreen

Ergert u zich ook zo, als u wilt oefenen op de putting/chippinggreen en deze ligt
vol met balletjes, achter gelaten door andere spelers.

We moesten aan deze dagelijkse ergernis  direct denken toen we kleine Stijn
bezig zagen alle balletjes te verzamelen, die waren blijven liggen. Dat het
er heel wat waren kunt u zien aan het mandje, Stijn is namelijk met een leeg
mandje gestart aan zijn klus. Daarbij was hij nog lang niet klaar

JONG GELEERD IS OUD GEDAAN!!

Helpt u ook mee?  Ruimt u s.v.p. ook voortaan de door u gebruikte balletjes
op!

10-04-2014 | Ook een locker voor u!

Ook een locker voor u!Bent u het sjouwen van uw golftas beu?
Zou u een luxe locker willen huren voor een aantrekkelijke prijs?

Lees verder >

31-03-2014 | Tour speciaal voor de topamateurs én professionals

Tour speciaal voor de topamateurs én professionalsWe Are Golf
, de meest vooruitstrevende golfclub van Nederland, komt in 2014 met een Tour speciaal voor de topamateurs én professionals van Nederland. Maar anders als anders, want deze zogeheten ‘We Are Golf Top Tour’ is er voor de topspelers van 18 t/m 50 jaar, waarbij indrukwekkende en originele prijzen te winnen zullen zijn.

Lees verder

31-03-2014 | Brabant Golf Tour

Brabant Golf Tour

Voor het eerst dit jaar...

Lees verder

30-03-2014 | Jubileum weekend 29 & 30 mei!

Jubileum weekend 29 & 30 mei!


Het logo boven deze brief gaan jullie de komende tijd veelvuldig terug zien.
Onze prachtige golfclub viert namelijk in mei 2014 haar 4e lustrum, reden voor een mooi evenement.
Lees verder >

28-03-2014 | Te leen gevraagd: klein motorbootje

Te leen gevraagd: klein motorbootje

SPECIAAL VERZOEK!

Lustrum commissie is op zoek naar een motorbootje voor de wedstrijd - 29 mei 
De dag wordt uniek en uitdagend...
Lees verder >

24-03-2014 | Rilan en Pim winnen weer ...

Rilan en Pim winnen weer ...

De 23e editie van het Nationaal Scholen Team Kampioenschap is gewonnen door het Mill Hill College uit Goirle. Rilan van Opstal en Pim Krebaum kwamen binnen op Golfclub Broekpolder, waar het toernooi traditioneel wordt gespeeld, met een score van 64 (-8) en bleven in de uitslag het Haarlemmermeer Lyceum twee slagen voor.

Lange tijd zag het er naar uit dat Severiano Prins en Koen van Bijsterveldt van het Haarlemmermeer Lyceum de beste score op het bord hadden gezet. De twee spelers uit Heren I van de Haarlemmermeersche kwamen binnen met een totaal van 66 slagen in deze fourball-betterball. Voor Van Bijsterveldt zou het, een dag voor zijn zeventiende verjaardag, een mooi cadeau zijn geweest maar de Brabanders gooiden roet in het eten door foutloos rond te gaan met acht birdies op de scorekaart.
Lees verder >

21-03-2014 | AED herhalingscursus EXTRA PLAATSEN - HERHAAL

AED herhalingscursus EXTRA PLAATSEN - HERHAAL


Op maandag 14 april is een tweede groep beschikbaar... Tijden en inhoud zijn hetzelfde.
schrijf gerust in!

Er staan weer AED cursussen gepland... donderdag 3 april én maandag 14 april a.s. ZIJN HERHAALCURSUSSEN
Op donderdag 17 én 24 april a.s. is een STARTERScursus gepland. Let op de starterscursus omvat TWEE AVONDEN.
Uitsluitend via de link inschrijven! Hier vindt u ook de tijden (starters 19.00 uur - herhaal 19.30 uur)

Schrijf snel in!

20-03-2014 | De Prix d`Eau trofee, impressies van een assistent wedstrijdleider

De Prix d`Eau trofee, impressies van een assistent wedstrijdleider

Het wedstrijdseizoen is weer begonnen, de Prix d`Eau trofee is weer gespeeld. De belangstellling voor het spelen van een wedstrijd bestaat gelukkig nog steeds bij onze leden en terecht want het was, zoals velen beaamd hebben, een prima dag om te golfen en de starttijden worden voor je geregeld. Je speelt op een mooie baan en je hebt prima gezelschap. Wat wil je nou nog meer? Toegegeven, het winnen van de wedstrijd is natuurlijk nog een tamelijk logische volgende wens maar helaas is dat maar aan één persoon gegeven en vandaag was dat Cas Bastiaansen. Hij was gewoon de beste in het verzamelen van de stablefordpuntjes. Trouwens, we hadden nog een winnaar want er hadden ook  6 jeugdleden ingeschreven.  

Lees verder >

14-03-2014 | Inschrijving Prise d'Eau Jeugd Open 2014

Inschrijving Prise d'Eau Jeugd Open 2014

Beste jeugdleden,
Je kunt je vanaf heden weer inschrijven voor ons eigen Jeugd open...

Wacht niet té lang met inschrijven!!!

Wilt u zich inschrijven als vrijwilliger voor dit geweldige jeugdfeest?

10-03-2014 | Golfweek 2014

Golfweek 2014

De Golfweek vindt dit jaar plaats van 19 t/m 23 augustus , 2014

Reserveer uw speeldata alvast in uw agenda!

De Golfweekcommissie

07-03-2014 | Grand Old Dad

Grand Old Dad

OLD GRAND DAD in 2013!
De Stichting Old Grand Dad Club Nederland zoals de officiële naam van deze golfclub van golfende grootvaders luidt verleent, naast een leuke golfdag voor grootvaders, steun aan instellingen die zich belasten met de verzorging van misdeelde kinderen, zowel op fysiek, psychisch als sociaal gebied.
Lees verder >

04-03-2014 | Moonlight golf - Prise d'eau Golf

Moonlight golf - Prise d'eau GolfVrijdag 21 februari was 'special'
Lees verder >

27-02-2014 | Gasterij ondergaat metamorfose!

Gasterij ondergaat metamorfose!

Om u als gast nog beter van dienst te zijn, gaan wij uw Gasterij opknappen. De gezelligheid en uitstraling worden natuurlijk behouden, maar het verouderde meubilair en de aankleding gaan wij voor u verbeteren.

Lees verder >
Verberg
Sluit

Inloggen leden

Login voor:
  1. • Ledeninformatie
  2. • Inschrijven wedstrijden
  3. • Invoeren Q-kaarten
Verberg
Sluit

Zoeken

Verberg
Sluit

Baanrapport 17 Apr

Gewijzigd 17-04-2014 06.35

De Blaak en De Sijsten

Baanstatus:
Pinpositie: 2
Wintergreens: Nee
Zomergreens: Ja
Qualifying : Ja
Trolleys: Ja
Buggys: Ja
Handicarts: Ja

De Leij

Baanstatus:
Pinpositie: 2
Wintergreens: Nee
Zomergreens: Ja
Qualifying : Ja
Trolleys: Ja
Buggys: Ja
Handicarts: Ja

Par 3

Baanstatus:
Pinpositie: 0
Wintergreens: Nee
Zomergreens: Ja
Qualifying : Nee
Trolleys: Ja
Buggys: Ja
Handicarts: Ja

Inschrijving voltooid

Uw inschrijving is succesvol verzonden. U ontvangt een bevestiging van uw inschrijving per e-mail.